- Willa Ogrodowa
O nas
Willa Ogrodowa leży w zacisznej części Dźwirzyna, z dala od zgiełku ...
Zobacz więcej
Pokoje
Przyjemne, gustowne pokoje, komfort, wygoda i niepowtarzalna atmosfera...
Zobacz więcej
Galeria zdjęć
Zatrzymane w kadrze - Willa Ogrodowa, otoczenie oraz okoliczne atrakcje...
Zobacz więcej

Regulamin pobytu w Willi Ogrodowej

Postanowienia ogólne.

1. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich gości i osoby przebywające na terenie Willi Ogrodowej.
2. Pokoje wynajmowane są na doby.
3. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu, kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
4. W przypadku nie zwolnienia pokoju do godz. 10:00 ostatniego dnia rezerwacji Gość zostaje obciążony opłatą jak za kolejny dzień pobytu jeżeli ten pokój jest wolny.
5. W przypadku zauważenia braków w wyposażeniu lub usterek po zajęciu pokoju prosi się o niezwłoczne poinformowanie właściciela o tym.
6. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
7. W przypadku zaistnienia szkody prosimy o niezwłoczne poinformowanie obsługi lub właściciela co pozwoli na szybką reakcję.
8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, kuchenek elektrycznych, innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Żelazko wraz z deską do prasowania udostępnia recepcja.
9. Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju gość proszony jest o zamknięcie okna, drzwi do pokoju oraz wyłączenie wszelkich urządzeń. W sytuacjach szczególnych ( drastyczna zmiana warunków atmosferycznych) właściciel upoważniony jest do wstępu do pokoju w celu wykonania powyższych czynności aby uniknąć szkód.
10. Wewnątrz budynku Willa Ogrodowa obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, e-papierosów. Wolno palić w miejscach wyznaczonych: taras na I i II piętrze oraz na ogrodzie.
11. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych w pokoju hotelowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez palącego gościa na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju w kwocie 500,-zl.
12. W trakcie trwania pobytu gości sprzątanie pokoi odbywa się samodzielnie przez wynajmujących.
13. Ręczniki udostępniamy tylko i wyłącznie na życzenie gości żeby uniknąć prania ręczników nie używanych. Udostępnione ręczniki wymieniamy co tydzień.
14. Wewnątrz budynku na I piętrze znajduje się kuchnia w pełni wyposażona służąca do przygotowania i odgrzewania drobnych posiłków. Nie ma możliwości gotowania pełnych obiadów, smażenia ryb. Druga kuchnia również w pełni wyposażona jest na ogrodzie gdzie można gotować obiady, smażyć ryby.
15. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu tylko za zgodą właściciela.
16. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 7:00 dnia następnego. W przypadku późniejszych powrotów bądź wczesnych pobudek prosimy o uwzględnienie, że obok w pokoju ktoś wypoczywa inaczej niż my.
17. Za bezpieczeństwo dzieci na terenie obiektu odpowiedzialni są rodzice lub ich opiekunowie. Korzystanie przez dzieci w wyposażenia obiektu (huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia, itp.) może być wyłącznie pod nadzorem ich opiekunów.
18. W związku z koniecznością segregacji odpadów goście zobowiązani są do umieszczania śmieci we właściwych pojemnikach.
19. Parkowanie samochodu na terenie obiektu dozwolone tylko w miejscach określonych przez właściciela. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy przebywające na terenie obiektu oraz za rzeczy w nich pozostawione.
20. Właściciel obiektu ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych. Obiekt nie odpowiada za niezależne od niego awarie i ich skutki.
21. Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatne łącze internetowe WIFI. Celem połączenia z Internetem niezbędne jest hasło, które okazywane jest przez obsługę obiektu.

Zawsze służymy pomocą i pozostajemy do Państwa dyspozycji
osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:
Stanisław +48 601 753 536