- Willa Ogrodowa
O nas
Willa Ogrodowa leży w zacisznej części Dźwirzyna, z dala od zgiełku ...
Zobacz więcej
Pokoje
Przyjemne, gustowne pokoje, komfort, wygoda i niepowtarzalna atmosfera...
Zobacz więcej
Galeria zdjęć
Zatrzymane w kadrze - Willa Ogrodowa, otoczenie oraz okoliczne atrakcje...
Zobacz więcej

Regulamin - COVID-19

Kodeks zasad dla zapewnienia bezpieczeństwa w obiekcie Willa Ogrodowa podczas pandemii COVID-19 w Polsce.

Drodzy Goście
Bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich w dzisiejszych czasach jest dla nas najwyższą wartością i priorytetem. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce przedstawiamy kilka zasad bezpieczeństwa, które pozwolą cieszyć się udanym i bezpiecznym pobytem u nas.
1. Regularnie , kilka razy dzienne obsługa obiektu dezynfekuje profesjonalnymi środkami odkażającymi powierzchnie dotykowe takie jak klamki, poręcze, blaty, stoły , krzesła, powierzchnie płaskie w obiekcie.
2. Po każdym Gościu następuje rutynowe sprzątnięcie pokoju i dezynfekcja wszystkich powierzchni dotykowych, sprzętu i łazienki oraz gruntowne wietrzenie pokoju.
3. Pościel i ręczniki prane są w pralni chemicznej, która działa w oparciu o własne zasady bezpieczeństwa i przeciwdziałanie COVID-19.
4. Z powodu epidemii prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum pobytu w częściach wspólnych obiektu, takich jak kuchnie czy tarasy. Na zasadzie przygotowuję posiłek i zwalniam przestrzeń a posiłek zjadam w pokoju.
5. Kuchnia oraz sprzęty kuchenne są myte, dezynfekowane i odkażane, dlatego prosimy nie zmywać naczyń ręcznie tylko odkładać do zmywarki.
6. W miejscach ogólnodostępnych są dozowniki z płynem dezynfekującym do rąk. Wszystkie osoby wchodzące na teren obiektu mają obowiązek zdezynfekować ręce od razu po wejściu.
7. Prosi się wszystkich Gości o zachowanie wymaganego dystansu społecznego minimum 1,5 metra, także stosunku do obsługi.
8. Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania osób nie zakwaterowanych.
9. Incydentalnie, tylko i wyłącznie dla zapewnienia bezpieczeństwa Gości dopuszcza się opóźnienie wydania pokoju jeśli wymaga on dodatkowych działań np. ozonowania.
Dbajmy o siebie nawzajem
Zespół Willi Ogrodowej

Zawsze służymy pomocą i pozostajemy do Państwa dyspozycji
osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:
Stanisław +48 601 753 536